Dulce Maria, Anahi y Maite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dulce Maria, Anahi y Maite

Welcome na forum o Dulce, Anahi i Maite. Nadamo se da ce te imati puno postova, biti redovni.... vasi admini.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta nowine kažu o DULCE???

Ići dole 
+2
ANNIE MI BB 4EVER
I_LOVE_ANNY_
6 posters
AutorPoruka
I_LOVE_ANNY_
Dulce ti poklanja grejace za ruke
Dulce ti poklanja grejace za ruke
I_LOVE_ANNY_


Broj poruka : 95
Datum upisa : 22.12.2007

Šta nowine kažu o DULCE??? Empty
PočaljiNaslov: Šta nowine kažu o DULCE???   Šta nowine kažu o DULCE??? Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 3:20 pm

Pa...recite ili prepričajte...
Nazad na vrh Ići dole
I_LOVE_ANNY_
Dulce ti poklanja grejace za ruke
Dulce ti poklanja grejace za ruke
I_LOVE_ANNY_


Broj poruka : 95
Datum upisa : 22.12.2007

Šta nowine kažu o DULCE??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nowine kažu o DULCE???   Šta nowine kažu o DULCE??? Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 3:44 pm

OD MENE... Šta nowine kažu o DULCE??? Revist10Šta nowine kažu o DULCE??? Revist11Šta nowine kažu o DULCE??? Revist12Šta nowine kažu o DULCE??? 2akdaf10
Nazad na vrh Ići dole
ANNIE MI BB 4EVER
Saznajes novosti o dul,any i mai
Saznajes novosti o dul,any i mai
ANNIE MI BB 4EVER


Ženski Broj poruka : 44
Godina : 30
Location : Always with Rbd y Anny
Datum upisa : 21.12.2007

Šta nowine kažu o DULCE??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nowine kažu o DULCE???   Šta nowine kažu o DULCE??? Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 8:13 pm

ja sam procitala da dulce pusi..i to je tacno...
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin
***May***Admin***


Ženski Broj poruka : 308
Godina : 30
Location : ***Only whith my best friends Mayte,Dulce and Anahi
Job/hobbies : ples,karate,pevanje....
Humor : *heh*ha*ha*ha*hah*
Datum upisa : 15.12.2007

Šta nowine kažu o DULCE??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nowine kažu o DULCE???   Šta nowine kažu o DULCE??? Icon_minitimeSub Dec 29, 2007 7:05 pm

da to je tacno...Meni je bilo smesno u TVNovelama kaze Kristopher:,,Palim se na Dulce Mariu,,
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dul.maiany-chicas.forumotion.com
*Dulce*zana_djukic*
Any ,Du* and Mai
Any ,Du* and Mai
*Dulce*zana_djukic*


Ženski Broj poruka : 292
Godina : 27
Location : Mexico City
Datum upisa : 01.01.2008

Šta nowine kažu o DULCE??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nowine kažu o DULCE???   Šta nowine kažu o DULCE??? Icon_minitimeSre Jan 02, 2008 6:21 pm

Da! to sam i ja videla!
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd-serbia.forumotion.com
chica*rebelde
Drugi ti zavide na broju postova
Drugi ti zavide na broju postova
chica*rebelde


Ženski Broj poruka : 193
Location : En suenos...
Datum upisa : 26.12.2007

Šta nowine kažu o DULCE??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nowine kažu o DULCE???   Šta nowine kažu o DULCE??? Icon_minitimePet Jan 04, 2008 6:44 pm

a sam čula da piše i da će ad izda knjigu pesama
Nazad na vrh Ići dole
http://rebeldesxsiempre.forumotion.com
chica*rebelde
Drugi ti zavide na broju postova
Drugi ti zavide na broju postova
chica*rebelde


Ženski Broj poruka : 193
Location : En suenos...
Datum upisa : 26.12.2007

Šta nowine kažu o DULCE??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nowine kažu o DULCE???   Šta nowine kažu o DULCE??? Icon_minitimeNed Jan 06, 2008 4:40 am

Dulse Marija, zvezda serije “Buntovnici” i pevačica grupe “RBD”, uskoro objavljuje knjigu pesama
OPČINjENA PRIRODOM
Početkom januara glumica i pevačica Dulse Marija planira da izda knjigu pesama koje je pisala od ranog detinjstva.
- Svaki put kada bi mi se dogodilo nešto lepo ili ružno, uzela bih papir i olovku i pisala pesme. Svaka je inspirisana nekim događajem iz mog života. Nisam prestala da pišem, mada, moram priznati, u poslednje vreme to retko radim – kaže Dulse Marija.
Ova lepa devojka je relativno niskog rasta, ali je veoma obdarena oblinama, zbog čega ponekad, pored visokih i neuhranjenih manekenki, deluje kao stvorenje sa druge planete. Valjda zbog toga, najpoznatije svetske modne kuće, pogotovo one koje proizvode donji veš, žele da ih Dulse reklamira.
- Ne smeta mi da se slikam u kupaćem kostimu ili donjem vešu. Volim svoje obline, ali i te kako treba biti odgovoran jer je veoma lako “nasukati” se u ovom poslu – priča Dulse.
Nekoliko puta Dulse je proglašena za jednu od najseksepilnijih latino zvezda, a nedavno je ponela titulu najidealnije Meksikanke. Pomenimo da su do sada to bile Veronika Kastro, Anhelika Marija, Lusero i Talija.
- Divim se mnogim ženama, ali naročito volim Veroniku Kastro iz mlađih dana. Uvek je bila korak ispred svih. Volim i Fridu Kalo. Obe imaju stila i veoma su temperamentne – kaže Dulse.
Dulse, za sada, čvrsto stoji na zemlji. Da joj slava ne bi udarila u glavu, osim ljudi iz Televise na čelu sa producentom Pedrom Damjanom, mnogo brine majka - njen anđeo čuvar.
- Ona uvek ide sa mnom i često zna da kaže da ne želi da me iko povredi. Nedavno mi je rekla: “Ne postoji ni minut u toku dana da ne pomislim na tebe, da ne strahujem. Želim da budeš jaka, jer neću uvek biti pored tebe”.
Zbog toga je Dulse veoma vezana za porodicu. Kada je zbog turneje miljama udaljena od Meksiko Sitija, često zove svoje da bi im rekla da joj nedostaju. A, kada joj ni telefonski razgovori ne pomognu da odagna tugu zbog usamljenosti, Dulse često noću, dok njene kolege čvrsto spavaju, napušta hotelsku sobu da bi pričala sa osobljem hotela.
- Mnogi su se šokirali kad sam nedavno izjavila da sam tri sata ćaskala sa kuvaricom seckajući luk. Obožavam da upoznajem jednostavne ljude, slušam priče o njihovim životima, tražim savete. To me ispunjava.
Nepredvidivost je deo njenog temperamenta. Članovi njenog benda još prepričavaju kada je na probu došla sa piletom u naručju. Iako na prvi pogled deluje buntovno, Dulse svi opisuju kao emotivnu i prilično jednostavnu devojku.
“Njoj je važno samo da joj kosa izgleda fenomenalno i da ima pun frižider koka-kole i krema”, rekao je Kristofer Ukerman, kolaga i dobar prijatelj.
U slobodno vreme voli da sluša glasnu muziku i da divlje igra pred ogledalom, da sa prijateljima jurca automobilima, putuje, kuva sa mamom... Ima sajan smisao za humor, atraktivan izgled i mnogo talenta zbog koga joj mnogi predviđaju blistavu budućnost.
- Svako ko kuca na moja vrata, otvaram energično. Život je kratak i treba sve probati. Naravno, treba imati mere – kaže Dulse Marija.
A da li to važi i za momke?
- Više od svega volela bih da se zaljubim, ali ne žurim. Bolje je čekati pravog nego gubiti vreme na veze koje nemaju budućnost. Opčinjena sam prirodnom, pa ću, kada se budem udala, živeti na obali mora, okružena gomilom dece. U svakom slučaju, potrudiću se da prvo dete rodim pre svog 30. rođendana – završava Dulse Marija
Nazad na vrh Ići dole
http://rebeldesxsiempre.forumotion.com
Dulce Maria
Admin
Admin
Dulce Maria


Ženski Broj poruka : 233
Godina : 30
Location : U ZEMLJI RBD SNOVA
Datum upisa : 31.12.2007

Šta nowine kažu o DULCE??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nowine kažu o DULCE???   Šta nowine kažu o DULCE??? Icon_minitimeUto Jan 08, 2008 11:05 am

Pisalo je u bravu da pise autobiogrfiju,a sad odjednom o prirodi Suspect
Nazad na vrh Ići dole
http://rebelde.niceboard.net
Sponsored content





Šta nowine kažu o DULCE??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta nowine kažu o DULCE???   Šta nowine kažu o DULCE??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta nowine kažu o DULCE???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» E-mail od Dulce
» Dulce-*-BiOgRaFiJa
» Sa kim je Dulce bolji par???***
» Dulce y Chris

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria, Anahi y Maite :: *DULCE* :: Swe o Dulce-
Skoči na: