Dulce Maria, Anahi y Maite

Welcome na forum o Dulce, Anahi i Maite. Nadamo se da ce te imati puno postova, biti redovni.... vasi admini.

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj seKorisničke grupePristupi

Delite | 

Veliki brat

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
spantelic1@sbb.co.yu
Dulce ti poklanja grejace za ruke

Ženski Broj poruka : 108
Godina : 24
Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Veliki brat   Sub Dec 22, 2007 10:15 pm

pa da li gledate velikog brata?Ukoliko gledate ko vam je favorit
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
*Anahi es mi fairy*
Upoznajes clanove
Upoznajes clanove

Ženski Broj poruka : 11
Godina : 23
Job/hobbies : Sve i svasta!!!
Humor : Ide baba ulicom i ode!!!!
Datum upisa : 22.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Dec 23, 2007 3:25 pm

Suza forever and ever!!!!
Nazad na vrh Ići dole
spantelic1@sbb.co.yu

Ženski Broj poruka : 108
Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Uto Jan 01, 2008 2:58 pm

slazem se Suzana,Zeka,Elmir i Zorica forever i ever!
Nazad na vrh Ići dole
*Dulce*zana_djukic*
Any ,Du* and Mai
Any ,Du* and Mai

Ženski Broj poruka : 292
Godina : 21
Datum upisa : 01.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Sre Jan 02, 2008 5:47 pm

Meni je Suzana favorit,ali zbog ove tragedije necemo vose imati favorite!@!!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rbd-serbia.forumotion.com
***May***Admin***
Admin
Admin

Ženski Broj poruka : 308
Location : ***Only whith my best friends Mayte,Dulce and Anahi
Job/hobbies : ples,karate,pevanje....
Humor : *heh*ha*ha*ha*hah*
Datum upisa : 15.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Sre Jan 02, 2008 7:41 pm

da,da,bas zalosno.prava tragedija....
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.dul.maiany-chicas.forumotion.com
DyC fan
Soy tan cerca ...

Broj poruka : 239

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Sre Jan 02, 2008 10:32 pm

***May***Admin*** ::
da,da,bas zalosno.prava tragedija....
Nazad na vrh Ići dole
*Anahi es mi fairy*
Upoznajes clanove
Upoznajes clanove

Ženski Broj poruka : 11
Godina : 23
Job/hobbies : Sve i svasta!!!
Humor : Ide baba ulicom i ode!!!!
Datum upisa : 22.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Sub Jan 05, 2008 3:58 pm

Sad pale
Ovo sam ja pravila
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Sub Jan 05, 2008 7:17 pm

hwala....amix,.....
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
Admin
Admin

Ženski Broj poruka : 233
Datum upisa : 31.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 06, 2008 10:55 pm

e sad kad je tako moralo da se desi...ja sam citala da ih je Tanja zvala da im kaze da uspore...uzas Sad
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://rebelde.niceboard.net
*Dulce*zana_djukic*
Any ,Du* and Mai
Any ,Du* and Mai

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Pet Jan 11, 2008 1:10 pm

Bas je prava tragedija!!! Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 13, 2008 1:09 pm

ewo owako je swe pocelo...Bili su u Maloj Sestri i kitili jelku,Tanja je stavila Zekinu i Suzaninu sliku na vrh jelke,na zvezdu,i posle emisije su krenuli kod Tanje na zurku u Loznicu,posto samo kod nje nisu bili.I u jednom autu su bili Elmir,Zeka i Elmirow prijatelje,koji se spasao,a u drugom Tanja,Jelena i Tanjina sestra,i Zorica.Auto u kome su bili Zeka,Elmir i Elmirow prijatelj bio je Citroen c4.Stali su na jednu bezinsku pumpu da kupe goriwo i cigarete.Zatim,Zorica je presla u auto u kome su bili Zeka.Elmir i Elmirow prijatelj,tj.kako kazu usla je u AUTO SMRTI.Elmir je zamolio prijatelja da malo proba citroen c4 jer nikada ga nije vozio.Tu je bila poledica i led,on je dao jos veci gas,a Tanja posto je poznavala put pozvala ga je na telefon da uspori jer je tu ogromna poledica i led.On je jos veci gas dao i vozio 150 km na cas i to je bio njihow poslednji razgowor.Elmir je toliko brzo vozio da je promasio most i sleteli su u reku pored vocnjaka.Elmirow prijatelj se spasao i dozivao je upomoc upomoc ljudi se dave u reci iz VB-a!!!To zapomaganje je cuo jedan cowek i odmah je dosao,ali kasno.Tanja i Jelena su videli da su nestali i da ih nema.Vratile su se da vide sta se dogadja ali videli su samo smrskan auto....Tanja je preklinjala policiju da je puste da im pomogne,ali dzaba.....Bili su MRTVI.....koja tregedija i zalost...jos uwek ne mogu da verujem....ja sam jaukala koliko mi je tesko...
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 13, 2008 1:10 pm

napisacu wam sta su rekle Suzana,Jelena i Tanja....
Nazad na vrh Ići dole
*Dulce*zana_djukic*
Any ,Du* and Mai
Any ,Du* and Mai

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 13, 2008 1:14 pm

Aj napisi molim te!!!
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 13, 2008 2:40 pm

Suzana:
,,Zivim na tabletama,bolje da sam i ja poginila sa njima!,,Brat mi je rekao da treba da budem srecna sto sam bila u Kuci,jer bih u suprotnom sigurno bila u kolima sa Zoricom,Zekom i Elmirom.Jedva cekam da prodju praznici,i da pobegnem negde,izolujem se ne bi li u miru pokusala da odjem sebi od posledica soka koji je uzrokovala vest o tregediji pogibiji mojih andjela,,kaze Suzana.Sanjala sam dan kada cu moci sa Zekom,Elmirom i Zoricom,Tanjom,Danilom,i ostalima da krenem u provod.Nazalos taj dan nikada necu docekati.Prokljinala sam sebe sto nisam ranije izbacena.Znala sam ko me napolju ceka...Glas velikog brata nas je jedno po jedno pozvalo u ispovedaonicu,a potom su nas odvodili u neku sobu gde su nam tragicnu vest saopstili ljudi iz ,,Emotiona,,.
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 13, 2008 2:47 pm

Suzana:
Naglasili su mi da sam medju ukucanima najstabilnija licnost,i da moram i dalje da budem jaka.Cim sam to cula,znala sam da nesto nije u redu i najpre mi je palo na pamet da se mojima desila neka tregedija.Rekli su da se prekida rijaliti sou.Imala sam u vidu ovogodisnji slogan ,,Ocekuj neocekivano,, pa sam se na trenutak ponadala da je rec o bekom zadatku.Rekli su da su poginula tri ukucana.Ispostavilo se da su izgubili zivote oni s kojima sam se i najvise druzila u KUCI.oDMAH SU MI DALI SEDATIVE I POSLE TOGA SE SKORO NISTA NE SECAM,SVE DI TRENUTKA KADA SAM STIGLA KUCI.
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 13, 2008 2:51 pm

Suzana:
Oko nas su bili ljudi iz ,,Emotiona,, i nasa rodbina.Najpre sam ugledal bratanicu.Dete me je grlilo,ljubio,meni suze liju,a ono place zbog mene.Nema kamera,nema mikrofona,novonstala situacija,a sranje ogoromno.Bolje da sam i ja umrla sa njima.Brat mi je rekao da treba da budem srecna jer je znao da sam ranije izasla,100% bi bila sa njima u kolma.
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 13, 2008 2:55 pm

Suzana:
Na Zekinoj sahrani:
Odveli su me do groba.Videla sam ga u kovcegu i izgubila svest i odveli su me do kombija i posle me nisu dali da se vratim i prisustvujem pogrebu.Preklinjala sam ih da me puste da se vratim da bar kovceg gledam dok ga zakopovaju.Dali su mo jos lekova.Kod Zoke je bila slicna situacija.NE MOGU DA VERUJEM DA NEMA VISE MOJE zOKE,MOJE KRALJICE.tOLIKO DOBRA DEVOJKA.
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 13, 2008 3:02 pm

Tanja:
Vrativsi se na mestu nesrece pala sam na zemlju,pocela da vristim i molim Boga da su zivi.Htela sam da sidjem u reku da im pomognem,ali mi nisu dali.Ne mogu da se pomirim sa sudbinom,ne mogu da se pomirim da ih vise nema i da ih vise nikada necu videti...Kad vise nisam mogla da se izborim sa pitanjima,,Taki,kada cemo na zurku kod tebe,u Loznicu?Samo kod tebe nismo bili...,,odlucila sam da napokon i to oragnizujem.Kobnog petka trebalo je da se okupimo u diskoteci mog druga.Istog dana Ana Mihajlovska pozvala nas je u emisiju ,,Mala Sestra,,.Po zavrsetu emisije Zorica,Zeka,Ellmir,Jelena i ja smo krenuli na put Loznice,dok su nas Danilo i Marizzela tamo cekali.Zorica je zelela da bude u autu sa Elmirom i Zekom,a Zeku sam nekoliko puta pre polaska pitala hoce li da krene samnom i Jelenom,na sta je on odgovorio da ce ipak ostati gde jeste.
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 13, 2008 3:10 pm

Tanja:
Cinjeca da je na ,,Gazeli,, veoma prometno presudila je da za Loznicu ne krenemo autoputem.Zeki se te noci nije izlazilo,ali je promenio misljenje kada sam mu rekla da ce posle zurke svi ostati da psavaju kod mene.
Nazad na vrh Ići dole
***May***Admin***
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Ned Jan 13, 2008 3:23 pm

Jelena:I sad okrenem Zekin broj!
Sa Zekom je otisao i deo mene.Jos uvek su njegove stvari u mom ormanu.Ne mogu to da prihavtim i shvatim.Imam osecaj da ce svakog trenutka doci.Ponovo sam citala poruke koje mi je slao telefonom i u jednoj pise:Kad kod mislis na mene,ja sam tu pored tebe.Kad citam njegove poruke.imam utisak kao da tog trenutka zeli da mi kaze nesto.Cesto okrenem njogv broj iako znam da se niko nece javiti,jer ne mogu da prihvatim da ga nema.Zeka je osoba vredna postovanjaOn mi nijednu svoju losu osobinu nije pokazao.Elmira su svi voleli.Cak i kad sam bila ljuta na nekoga,cim njega cujem odmah me sve prodje.Zaista je bio divan,a Zorica je bila stka i dobra devojka,delovala mi je pametno.Po njenom izlasku sam shvatila da je zaista divna osoba.
Nazad na vrh Ići dole
*Dulce*zana_djukic*
Any ,Du* and Mai
Any ,Du* and Mai

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Pon Jan 14, 2008 11:05 pm

Kako su pricali to sa razumevanjem! Tako tuzno! Rasplakacu se ponovo!!! Sad Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Uto Jan 15, 2008 6:01 pm

meni je najvise zao Jelene jer mi je ona bila ok jos od ulaska,Suzana i Tanja su me nervirale tako da sam se molila da njih dve izadju jos na pocetku,ali mi ih je sad bas zao...
pogledacu da li nesto ima na netu pa cu postaviti ako ima Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Uto Jan 15, 2008 6:06 pm

LOZNICA - Elmir, Zorica i Zeka su mi stalno u glavi, ne mogu da se pomirim s tim da ih nema. Elmir mi je bio kao brat rođeni, sa Zekom sam se konstantno čula i dogovarala šta ćemo raditi kada Suza izađe iz kuće „Velikog brata“, a Zorica je jedno predivno biće, anđeo koji je ušao u kuću. Uopšte mi nije do života. Najviše bih volela da ih sanjam i da mi kažu šta da radim - priča za „Blic“ Lozničanka Tanja Obradović, bivša ukućanka „Velikog brata“.

Njena tuga ne prestaje ni desetak dana nakon 28. decembra i saobraćajne nesreće kod Obrenovca, u kojoj su poginuli njeni prijatelji Elmir Kuduzović (26), Zorica Lazić (24) i Stevan Zečević (24), učesnici ovogodišnjeg serijala „Veliki brat“. Tanja uglavnom leži u krevetu, u Elmirovoj dukserici, držeći u rukama Zekine naočare i jelkicu sa Zoričinom slikom, koju je trebalo da joj da kada stignu u Loznicu.
Na žurku u grad podno Gučeva oni su, zajedno sa bivšom ukućankom Jelenom, krenuli iz Beograda, nakon televizijske emisije u kojoj su svi učestvovali. U Loznici ih je čekao bivši ukućanin Danilo.
Prema Tanjinim rečima, u jednim kolima bili su ona, njen drug Zoran i Jelena, dok su u druga kola seli njen drug Vlado, Elmir, Zorica i Zeka.
- Projurili su pored nas i tada sam nazvala Elmira i rekla sam mu: „Molim te, nemojte brzo da vozite“. On mi je rekao: „Taki, opušteno ba, šta ti je, zar sumnjaš u nas“. Putovali smo sigurno još deset minuta i onda je Zoranu zazvonio telefon. Javio se, nakon čega nam je rekao da su stradali. Vratili smo se tamo, videla sam Vladu krvavog, a iz vode su se videli točkovi automobila. Potrčala sam da skočim u reku da ih spasem, ali nisu dali ni meni ni Zoranu da siđemo dole. Molila sam ljude tamo, molila sam Boga, sve sam molila samo da su živi. Zvala sam i moga tatu. Došla je i Hitna pomoć, dali su mi neku injekciju, ali ništa me nije smirilo, samo sam htela da ih vidim žive. Onda su počeli da ih izvlače, posle jednog sata moje kuknjave. Da bi me smirili, lagali su me da nema vode u autu, da su povređeni i da su se onesvestili. Tata mi je rekao da su ih odvezli u bolnicu, naterala sam ga da me vozi tamo i videla sam da ih tamo nema. Pošli smo kod Jece i onda su nam javili, u stvari konačno su nam priznali da ih nema više - priseća se Tanja kroz suze te tragične večeri.
Usledili su, kako kaže, najgori dani njenog života. Tri dana - tri sahrane njenih dobrih prijatelja. Na Elmirovoj sahrani noge su joj opasno promrzle, ali, otupela od tuge i bola, ništa nije osećala. Kada su joj noge otkazale, odvezli su je u bolnicu, gde je dobila infuziju. Sutradan su joj rekli da bi ostala bez nogu da je samo još deset minuta bila na takvoj hladnoći.
Nakon povratka iz Gračanice, Tanja nekoliko dana nije ni izlazila iz svoje kuće. Vreme provodi sećajući se druženja sa Elmirom, Zoricom i Zekom. Sa Suzanom komunicira putem SMS-a jer, kako kaže, teško im je da pričaju. Čuje se i sa Zekinim bratom, kao i sa Elmirovom sestrom i majkom.
- Prestala sam da pijem tablete jer ne mogu više. Ne spavam uopšte, razmišljam o njima i onda, kada malo zaspim, stalno sanjam neke saobraćajne udese - priča Tanja, dok licu privlači Elmirov duks i duboko udiše.

Stradali pre pada u reku
Elmir Kuduzović (26) iz Gračanice kod Tuzle, bivši učesnik „Velikog brata“, koji je vozio „sitroen C4“ uveče 28. decembra, kada su u nesreći kod Obrenovca poginuli on, Zorica Lazić (24) iz Zemuna i Stevan Zečević (24) iz Novog Sada, nije bio pijan, pokazala je obdukcija. Elmiru je posle nesreće u krvi nađeno manje od 0,5 promila alkohola, saznaje „Blic“. Analiza krvi Lazićeve i Zečevića pokazala je da njih dvoje te večeri nisu pili alkohol. Obdukcijom je utvrđeno da su sve troje već bili mrtvi kada je automobil upao u rečicu i da su smrtonosne povrede zadobili kada je „sitroen“ sleteo s puta i udario u drvo. a. Ž. a.
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Uto Jan 15, 2008 6:08 pm

Dvadesetdevetogodišnji momak iz Prijedora Slaviša Lakić, jedan je od retkih ukućana ovogodišnjeg serijala "Velikog Brata" koji nije krenuo put Loznice te nesrećne večeri. Ekskluzivno za Kurir otkriva detalje vezane za kobno veče, ali i dane koji su usledili. Sudbina je htela da ostane živ, ali i da svoje najbolje prijatelje Zeku, Zoricu i Elmira isprati do večne kuće. Zatekli smo ga u domu Kuduzovića, gde od sahrane svog drugara provodi dane pokušavajući da rečima uteši neutešne roditelje. Bol i tuga su mu poslednjih nedelju dana jedini prijatelji, ali i pored toga, izašao nam je u susret te smo se osvrnuli na događaj koji će pamtiti dok je živ...

Gde si trenutno i kako se osećaš?

- U Bosni sam. Od sahrane, sve ovo vreme sam kod Elmirovih roditelja. Tuga je velika. Ne znam ni kada ću kući, ni kada ću videti svoje, jer želim da ispoštujem sve daće koje će davati Elmiru, pa se nadam da ću u neko dogledno vreme zagrliti majku.

Gde te je zatekla vest o Zekinoj, Elmirovoj i Zoričinoj smrti?

- U našem iznajmljenom stanu u Beogradu. Šok je neopisiv. Sećam se kao kroz maglu da sam plakao, vrištao, lupao sve po kući... Užas... Nisam gledao gde udaram, ali bol u duši, u telu, nije prestajala i ne znam kada će.

Obdukcijom je ustanovljeno da krivac za nesreću nije Elmirovo alkoholisano stanje. Ali, spekuliše se da nije smeo da seda za volan jer mu je vid bio veoma slab?

- Ma, to su gluposti! On jeste imao slabiji vid, ali to nikako nije moglo da prouzrokuje nesreću. Jer, dioptrija mu je bila 0,5, tako da ništa slabije nije video od ostalih. Video je super, samo mu noć nije odgovarala kao dan. Ljudi hoće pošto-poto da nekog okrive, ali krivca nema, sudbina je takva... Možemo danima pričati o tome i razrađivati razne teorije, ali sudbina je tako namestila.

Od koga je potekla ideja da gostujete po klubovima kao specijalni gosti i tako zaradite džeparac?

- O tome ništa ne znam. Nemam pojma da je takav dogovor uopšte postojao! Nisam pošao sa njima u Loznicu jer mi se nije išlo. Mislio sam: "Šta ću ja da se sad cimam do tamo!" Jednostavno, nije mi se dalo! Bio sam sav nikakav za putovanje. Ali, na primer, išao sam u Prijepolje isključivo jer su gosti kluba hteli da nas vide. Pri tom, za pojavljivanje tamo ni ja niti bilo ko od nas nije uzeo žutu banku. Najvažnije nam je bilo da nam bude lepo, da se fino provedemo, da se zezamo. A nigde nismo "gostovali" da bismo zarađivali i stojim iza toga! Sudbina je to... Ona je njih poslala u smrt, a mene je spasla...

Pošto si kod Elmirovih roditelja, da li je njihova bol bar malo minula?

- Ljudi su se kao malo vratili u normalu, ali nisu ni približno oni koje sam znao pre nesreće. Izgubljeni su, bol je prisutna jer dete ne može tako lako da se preboli.

Vas dvojica ste planirali da budete kumovi. Da li je moguće da se za tako kratko vreme toliko zbližite?

- Naravno! Brzo sam ga zgotivio, jer je bio takav. Njega su voleli svi koji su ga znali. Kada sam i ja napustio kuću, postali smo bukvalno nerazdvojni. Zajedno smo jeli, spavali, zajebavali se... i to sve jedan uz drugog. Ni ja nisam verovao da za kratko vreme može da se rodi jako prijateljstvo, ali desilo se... ali ono je, nažalost, prekratko trajalo. Zato mi je njegova smrt izuzetno teško pala...

Kako su se ljudi iz "Emoušna" ponašali u celom slučaju?

- Super! Ispali su fer! Ana je bila na sahranama...

Tebe nigde nisu spomenuli, sem da si bio na Elmirovom pogrebu?

- Bio sam na sve tri sahrane, a da l' će spominjati ili neće, manje je bitno. Na Elmirovoj sam nosio suzu, na Zoričinoj držao Suzanu, na Zekinoj bio uz Marinu... To je sada nebitno...

O čemu sada pričate kad se čujete sa ostalim ukućanima?

- Mnogi su još uvek u totalnom šoku, pa se slabo i čujemo. Na sahranama smo se videli, ali ništa nismo progovarali. Samo smo se ljubili i plakali. Rasplaču se oni, rasplačem se ja. Tuga je svakog od nas dotukla. Nikog ne zovem sa posebnim razlogom, sem da čujem kako su...

Da li si se nekada pokajao što si se prijavio za ovaj rijaliti šou, posebno posle nesreće?

- Ne! Jer, nikad se u životu ni za šta ne kajem. Ući u kuću od 17.000 ljudi je uspeh, a Elmiru je to bila životna želja... samo da uđe... Inače, da znamo gde nam je sudbina smestila kraj - tamo nikada ne bismo išli.

Deset godina si proveo u Danskoj. Nameravaš li tamo da se vratiš?

- Za sada ne znam ni kad ću u Prijedor, a kamoli dalje. Ništa ne znam... Kada vremenom dođem sebi, videću šta ću.
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Maria
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   Uto Jan 15, 2008 6:12 pm

Ovo su clankovi iz novina pa su veliki ali u svakom slucaju ,oraci da postavljam post za postom

BEOGRAD - Kako su bili lepi kada su ponovo ušli u kuću. Svi u belom, kao anđeli. Srećni, nasmejani i po zadatku nemi. Ko bi pomislio da će zanemeti zauvek i otići u tamu... Nedelju dana ranije kako sam se samo nadala da ću izaći iz kuće. Da je bilo tako, i ja bih sigurno bila sa njima u tim prokletim kolima... - rekla je u ispovesti za „Blic“ Suzana Pavlović, bivša ukućanka „Velikog brata“.

Njenih troje bliskih prijatelja, takođe bivših ukućana „Velikog brata“, Elmir Kuduzović (26), Zorica Lazić (24) i Stevan Zečević (24), poginuli su 28. decembra uveče u nesreći kod Obrenovca. Suzana je tada bila u kući, a priseća se trenutka kada je saznala za tragediju.
- Čekali su me rodbina, ljudi iz organizacije, psiholog, lekari. Rekli su mi: „Budi hrabra, bila si u kući najpribranija, sada budi jaka“. Prvo sam pomislila da se nešto desilo mojima. A onda su mi rekli. Nisam mogla da dišem. Odneli su me do auta. Posle se slabo čega i sećam - govori Suzana koja dva dana nakon što je napustila kuću nije progovorila ni reč.
Suzana kaže kako danima ne može da izbriše potresne slike sa sahrana svojih prijatelja.
- Dan za danom. Sa sahrane na sahranu. Idem, a ne mogu da idem. Trudiš se da budeš jak, ali teško je. Gledam u njihove roditelje, braću, pa skupljam snagu da ne plačem. Toliko tuge na jednom mestu... Tanja je pala u nesvest. Na Zekinoj sahrani nisu mi dozvolili da prisustvujem ukopu. Elmirova majka želela je da se ja poslednja oprostim od njega. Zoka, moja kraljica, kako je bila lepa... Život ih je uzdigao visoko, a onda im uzeo sve. Ona prokleta kuća - govori Suzana.
Neprekidno joj zvoni telefon. Zovu je Tanja Obradović, Zekin brat Marko, prijatelji. Teše je i raspituju se da li je spavala, jela.
- Ne mogu da podnesem da budem sama. Ljudi me zovu, na ulici me zaustavljaju, izjavljuju mi saučešće, grle, teše me. To mi zaista mnogo znači. Ipak, volela bih da negde pobegnem i pustim da bol prolazi. Znam da vreme ne može da stane i da život mora da ide dalje. Ne znam kako će moj život izgledati posle svega. Znam samo da nikada više neću biti ista - kaže Suzana Pavlović i pali cigaretu za cigaretom, pokušavajući da mobilnim telefonom pozove Elmirovu majku Zlatu.
Zlata je, međutim, još u šoku i kako kaže njen mlađi sin Almir Kuduzović, ne može da priča ni sa kim. Stalno plače, kao i otac, sestra i on. Ne mogu da se pomire s tim da je Elmir poginuo. Sa njima u Gračanici kod Tuzle je i Slaviša Lakić, Elmirov najbolji drug iz kuće „Velikog brata“, koji posle tragedije, kako kaže Almir, „ne može da dođe k sebi“.
- Elmir i Slaviša postali su nerazdvojni još u kući. I posle izbacivanja nastavili su da se druže, a planirali su i da se okume. Na Elmirovoj sahrani Slaviša je bio, takoreći, u bunilu, morao sam da ga šamaram ne bih li ga malo osvestio - priča Almir.
Sahrani su prisustvovali svi bivši ukućani „Velikog brata“. Pored porodice, nesreću su najteže podnele Tanja Obradović i Suzana Pavlović.
- Tanja čak pet dana nije okusila hranu. Stalno je bila pod lekovima. Na sahrani je pala u nesvest, pa je dolazila i Hitna pomoć - kaže Almir.
Almir ne veruje da je Elmir bio pijan kada je preuzeo volan.
- Bio je veoma savestan i ne bi sebe ni druge doveo u opasnost. Možda su pred put u Loznicu popili po jedno piće, ali sigurno ne više. Bivši ukućani koji su te večeri bili sa njim rekli su mi da nisu imali vremena za opuštanje i provod u Beogradu - kaže za „Blic“ Almir Kuduzović.

Obdukcioni nalaz još nije završen
Almir Kuduzović kaže da je posle nesreće bio u Beogradu i da su mu zaposleni u Institutu za sudsku medicinu rekli da će Elmirov obdukcioni nalaz poslati porodici na kućnu adresu, u Gračanicu kod Tuzle. Nalaz, međutim, još nisu dobili.
Ni u obrenovački Opštinski sud juče nije stigao obdukcioni nalaz troje poginulih učesnika emisije „Veliki brat“, kao ni saobraćajno-tehničko veštačenje, rečeno je „Blicu“ u tom sudu.
- Obično kada su u pitanju ovakve obdukcije i veštačenja nije pitanje dana već meseci kada će biti urađeno - rečeno nam je juče u tom sudu. V. Z. C.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Veliki brat   

Nazad na vrh Ići dole

Veliki brat
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dulce Maria, Anahi y Maite :: *OFF RBD* :: TV-
Skoči na: